Hakkımızda

TANITIM FİLMİMİZ

Bir çoğumuz hayal kurarız, küçük bir mekanım olsa, içini şöyle döşesem böyle yapsam, şunları satsam vs. vs. Bizde böyle bir hayalle sektörde uzun yıllar üretim kısmında çalışmış Yılmaz Tekin usta, yine sektörde uzun yıllar yönetici olarak çalışmış Hakan Çetinkaya ile  güzel bir ikili olarak çıktık aslında bu yola...

Sonra dedik ki; biz neden kendi mekanımızı tasarlamayalım, neden kendi mekanımızın mimarı olmayalım? Sıvadık kolları başladık hummalı bir çalışmaya. Önce bir marka yaratmamız gerekiyordu. Yanlış olmasın 70’e yakın isim önerisi çıktı. Ne olsun, ne olsun diye düşünürken Nevale düştü aklımıza.

Marka ve mutfak sürecinde doğru ekip doğru ekibi oluşturmak için en önemli kısmıydı bizim için. Elbette ki bu bir süreç ve biz hala o sürecin içerisindeyiz. Öyle ki, güçlü kadromuz ve siz değerli misafirlerimizle birlikte gelişeceğiz ve büyüyeceğiz.

Bursalı bir dünya markası olmayı hedefleyerek çıktığımız bu yol öyle bir yol ki; İstanbul, Paris, New York, Milano, Riyad ve Cidde gibi dünyanın gözde şehirlerinde adımızı duyurmayı hedefliyoruz. Bu lezzetleri sadece biz değil tüm dünya tatmalı diyoruz.