Title Image

Hakkımızda

NEVALE

Yolculuğumuz; uzun yıllar, unlu mamülleri ve pastacılık alanında birçok başarıya imza atmış olan Yılmaz Usta’nın ve sektörde uzun yıllar yönetici olarak çalışmış Hakan Çetinkaya’nın küçük bir mekan sahibi olma hayali kurmasıyla başladı.

O hayalde, fırında pişmekte olan çeşit çeşit tatlılar ve tuzlular vardı. Bu kadar iştah açan bir hayal sadece gözümüzde canlanmasın diye düşenerek sıvadık kolları, başladık hummalı bir çalışmaya.

Önce bir marka yaratmamız gerekiyordu.

Yemeğiydi, tatlısıydı, tuzlusuydu derken bu kadar çeşidi bir arada barındıran mekanın ismi ne olsun diye düşündük ve sonunda Nevale güzel olur dedik.

Marka ve mutfak sürecinde doğru ekibi oluşturmak bizim için işin en önemli kısmıydı. Elbette ki bu bir süreç ve biz hala o sürecin içerisindeyiz. Öyle ki, güçlü kadromuz ve siz değerli misafirlerimizle birlikte gelişeceğiz ve büyüyeceğiz.

Bursalı bir dünya markası olmayı hedefleyerek çıktığımız bu yol öyle bir yol ki; İstanbul, Paris, New York, Milano, Riyad ve Cidde gibi dünyanın gözde şehirlerinde adımızı duyurmayı hedefliyoruz. Bu lezzetleri sadece biz değil tüm dünya tatmalı diyoruz.